Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

je na občanoch aby si urobili poriadok

(Vladimír Špánik, 10. 3. 2013 0:53)

a preto je nutné prestať sa báť povedať svoj názor .Protokol o kontrole Najvyššieho kontrolného úradu je jasným dôkazom,že v obci sa neuveriteľne šafári a nebojím sa povedať,že kradne z obecného takým spôsobom,že to musí zastaviť trestné stíhanie starostu.

Podporte poslancov zastupiteľstva účasťou na zasadaniach obecného zastupiteľstva,začnite sériu zhromaždení občanov a vezmite vládu v obci do svojich rúk,pretože ten čo ste ho posadili na stoličku starostu tam ozaj nemá čo robiť.
Stačí spísať petíciu na referendum o odvolaní starostu a potom sa referenda aj zúčastniť.Bez zjednotia väčšiny obyvateľov vašej obce vás bude len naďalej človek ktorého ste posadili na kreslo starostu ďalej okrádať a bude vás mať len za hlupákov.A to by vás malo správne naštvať a naštartovať!
Aj úroveň tejto obecnej stránky niečo naznačuje.

eurók

(a negyven rabló, 9. 3. 2013 20:48)

no addatok magatoknak a nagyon híres bírotokkal!!! szép summát odaítélt a családjának :):) válasszátok meg még 10x ::: !!!!!

odmeny

(zuzana, Bratislava, 9. 3. 2013 19:24)

p. riaditeľka ZŠ,prezraďte, odkiaľ má vaša obec na také rozprávkové odmeny pre učiteľov, školníka starostovu dcéru a či môžem prísť k vám učiť slovenčinu.

???

(Alibaba, 8. 3. 2013 22:52)

To čo ste tu zavesili ? Toto má byť oficiálna web stránka obce ?
A ako zverejňujete veci vyplývajúce zo zákona ?

prozba

(Juhaszova lubica, 22. 2. 2012 8:25)

Dobry den.Ja by som sa chcela popitat ci k Vam nikto nedoniesol vodicky preukaz na meno Jan Juhasz.Dakujem velmi pekne za ochotu.S pozdravom juhaszovalubica@centrum.sk